اینستاگرام

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

از پلتفرم اینستاگرام این روزها استفاده‌های زیادی می‌شود؛ بعضی از آن به عنوان دفترچه خاطرات استفاده می‌کنند، بعضی هم برای برندینگ و بیزینس. در هر حالت، اکانت اینستاگرام برای ما بسیار مهم است. دلایل زیادی برای از دسترس خارج شدن اکانت اینستاگرام وجود دارد؛ گاهی خودتان آن را دی‌اکتیو می‌کنید تا کمی از این پلتفرم شلوغ فاصله بگیرید. گاهی هم خود اینستاگرام اکانت شما را از دسترس خارج می‌کند و گاهی هم با اشتباه خودمان افراد فرصت طلب اکانتمان را اصطلاحا هک می‌کنند. در این مقاله سعی داریم ابندا روش‌های جلوگیری از دسترس خارج شدن پیج اینستاگرام، و روش بازیابی آن را بررسی کنیم.

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

بازگردانی پیج اینستاگرام

بطور کلی به پنج طریق امکان دارد اکانت اینستاگرام ما از دسترس خارج شود تا ما مجبور به بازگردانی شویم.

دیلیت شدن اکانت اینستاگرام

دی‌اکتیو شدن اکانت اینستاگرام

دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

هک شدن اکانت اینستاگرام

اشتباه در ورود تاریخ تولد

با ما همراه باشید با آموزش کامل بازگردانی اکانت اینستاگرام.

بازگردانی اکانت دیلیت شده

امکان دارد به هر دلیلی شما اکانت اینستاگرام خود را دیلیت کرده باشید. در این حالت تا یک‌ماه وقت دارید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبورتان دوباره بدون هیچ مشکلی وارد پیجتان شوید. ولی بعد از این زمان امکان برگشت پیج وجود ندارد.

بازگردانی اکانت دی‌اکتیوشده

حذف موقت یا دی‌اکتیو کردن پیج اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا مدتی از آن فاصله بگیرید بدون اینکه اطلاعات شما پاک شده و فالور و فالویینگ‌هایتان کم شود. با این عمل شما می‌توانید هر زمان که بخواهید اکانت خود را داشته باشید و برای این کار تنها کافی است مجدد لاگین کنید. به صفحه اول اینستاگرام بروید و با زدن ایمیل، شماره تلفن، نام کاربری و رمز عبور خود وارد پیج‌ شوید.البته چیزی که در این دو روش مهم است، اینست که باید پسورد اکانت را بدانید.

برای بازیابی پسورد اینستاگرام وارد لینک زیر شوید.

بازگردانی پیج دیسیبل شده

اگر خودتان پیج خود را دی‌اکتیو نکرده باشید، ممکن است اینستاگرام به دلایلی آن را از دسترستان خارج کند. اینستاگرام به صورت مرتب فعالیت کاربران و محتوای منتشر شده توسط آن‌ها را رصد کرده و بررسی می‌کند که آیا قوانین را رعایت کرده‌اند یا خیر. دلایلی که ممکن است باعث دیسیبل شدن اکانت شما شوند به شرح زیر است:

دلایل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

  • فعالیت ربات گونه مثل لایک و کامنت زیاد در طول روز و فالو و آنفالو کردن افراد به صورت رگباری در طول روز
  • انتشار محتوای نامناسب مثل محتوای جنسی، تروریستی، نژادپرستی و توهین‌آمیز
  • رعایت نکردن قوانین اینستاگرام و زدن هشتگ‌های ممنوعه
  • ریپورت شدن
  • دادن اطلاعات اشتباه به اینستاگرام مانند شماره تلفن، ایمیل و سن

برای موفقیت در این پلتفرم باید تک تک این قوانین را بدانید و رعایت کنید؛ اما اگر بنا به هرکدام از این دلایل، پیج اینستاگرامتان از دسترس خارج شد، مراحل زیر را طی کنید.

آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده

بازگردانی پیجی که توسط اینستاگرام غیرفعال شده باشد ممکن است دشوار به نظر برسد؛ اما درواقع تنها کاری که باید انجام دهید ارسال یک نامه به پشتیبانی این پلتفرم و درخواست بازگردانی پیج است. شما در این نامه توضیحات و مدارکی به اینستاگرام ارائه می‌کنید که نشان می‌دهد نباید پیج شما غیرفعال شود. شما می‌توانید این کار را با اپلیکیشن اینستاگرام و یا وبسایت آن انجام دهید. البته اپلیکیشن اینستاگرام هم شما را به وبسایت خود هدایت می‌کند.

اگر پیج شما به دلیل رعایت نکردن قوانین اینستاگرام دیسیبل شده است و مدرکی که هویت شما را تایید کند دارید؛ لینک زیر را دنبال کنید.

لینک بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

با بازکردن این لینک با این صفحه مواجه می‌شوید که از شما می‌پرسد آیا مدرک قابل ارائه و عکسی دارید که هویت شما را تائید کند؟ با انتخاب گزینه بله به مرحله بعد بروید. از اینجا بصورت تصویری مسیر را باهم پیش می‌رویم.

آموزش کامل  دیلیت اکانت اینستاگرام

بازگردانی پیج اینستا

اکنون باید آیدی اینستاگرام، ایمیل و کشورتان  را انتخاب کرده و سپس عکس مدرک (پاسپورت و یا گواهینامه) خود را آپلود کنید و گزینه ارسال (send) را بزنید.

 

بازگردانی اکانت اینستاگرام

 

اکنون باید منتظر تصمیم اینستاگرام و ایمیل آن باشید. در بیشتر موارد با همین مراحل پیجتان برمی‌گردد. البته توجه داشته باشید امکان دارد از 3 روز تا دوهفته زمان ببرد. هیچ زمان قطعی وجود ندارد.

اگر دلیل انتشار محتوای خاصی پیج اینستاگرام شما دیسیبل شده باشد باید از لینک زیر اقدام کنید.

لینک بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

بعد از اینکه وارد لینک شدید در ادامه این فرم را مشاهده می‌کنید که باید با اطلاعات صحیح پر کنید.

 

فرم پیج دیسیبل شده اینستاگرام

 

بعد از پر کردن مشخصات شخصی در باکس آخر توصیح می‌دهید که با قوانین اینستاگرام آشنا نبودید و دیگر اینکار را تکرار نمی‌کنید. برای این قسمت هم متن آماده وجود دارد هم می‌توانید از گوگل‌ ترنسلیت کمک بگیرید. در آخر دکمه send ارا می‌زنید و منتظر تصمیم اینستاگرام می‌مانید. در بیشتر موارد با اینکار پیج شما برمی‌گردد.

در همه این روش‌ها ممکن است اینستاگرام در ایمیل ارسالی خود یک کد گذاشته باشد و از شما بخواهد یک عکس و یا ویدیو از خودتان، در حالی که کاغذی حاوی آن کد در دست دارید برایش ارسال کنید. با انجام این کار احتمال بازگشت اکانتتان بیشتر می‌شود. اینستاگرام زمان مشخصی برای بازگشت اکانت به شما اعلام نمی‌کند پس بابد منتظر باشید.

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام

هک شدن اینستاگرام به این معنی است که کسی وارد اکانت شما شده و کنترل آن را به دست گرفته است. وقتی این اتفاق می‌افتد چندین حالت پیش روی شما قرار دارد. ممکن است هکر شما را از اکانت خارج نکند و همراه با شما به فعالیت در آن ادامه دهد که در این صورت فعالیت‌های مشکوکی مشاهده خواهید کرد. همچنین ممکن است که دسترسی شما به اکانتتان را ببندد و رمز عبور و یا ایمیلتان را نیز عوض کند. حالت سومی هم وجود دارد که او اکانت را به طور کلی حذف می‌کند. در حالت اول شما می‌توانید خیلی راحت رمز عبور خود را عوض کرده و پس از آن اقدامات امنیتی را انجام دهید.

نکات مهم برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

اول اینکه اینستاگرام به هیچ عنوان در واتساپ و دایرکت اینستاگرام به شما پیام نمی‌دهد و فقط از طریق ایمیل یا SMS با شما ارتباط برقرار می‌کند.

دوم اینکه با فعال کردن تائید دومرحله‌ای اینستاگرام امکان هک تقریبا غیرممکن می‌شود.

اگر بعد از هک شدن از پیجتان خارج شدید به هیچ وجه برنامه اینستاگرام را پاک نکنید و مراحل را مطابق آموزش دنبال کنید. برای این کار باید به صفحه اول اینستاگرام رفته و گزینه Get help with logging in را بزنید و سپس ایمیل، نام کاربری و یا شماره تلفن خود را وارد کرده و گزینه آبی رنگ Cant reset your password را بزنید (ممکن است شما گزینه need more help را ببینید).

 

بازگردانی پیج هک شده

در این مرحله اگر سریع اقدام کرده باشید و ایمیل شما را هم عوض نکرده باشد و شما هم به ایمیلتان دسترسی داشته باشید، یک لینک برای ریست کردن پسوردتان و یا یک کد برای شما می‌فرستد که باید از آن هنگام ورود به پیج استفاده کنید؛ اما اگر دسترسی ندارید باید گزینه Try another way و یا I cant access this email or phone number بزنید.

برگرداندن پیج اینستاگرام بدون رمز

 

در این حالت به صفحه‌ای هدایت می‌شوید چند گزینه دارد و شما باید در آن گزینه My account was hacked را انتخاب کنید.

بازگردانی پیج اینستا رایگان

 

اکنون دو گزینه پیش روی شما قرار می‌گیرد؛ اگر عکسی از خودتان در پیج دارید گزینه اول را انتخاب کنید و اگر ندارید باید گزینه دوم را انتخاب کنید تا از دوستانتان برای احراز هویتتان استفاده کند.

آموزش کامل  بازیابی رمز اینستاگرام

بازگردانی پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره

اگر عکسی از خودتان در پیج داشته باشید  اینستاگرام یک ایمیل از شما می‌خواهد(لازم نیست ایمیلی که با آن ثبت‌نام کردید باشد) تا یک کد برایتان ارسال کند.

بازگردانی پیج اینستا بدون ایمیل و شماره

بعد از وارد کردن کد دوربین سلفی کوشی شما فعال می‌شود و شما باید روبروی خودتان بگیرید تا تشخیص چهره شما انجام شود. اگر اینستاگرام احراز هویت شمارا تایید کند وارد مرحله بعد می‌شوید که باید پسوردتان را عوض کنید و وارد پیج‌تان شوید. و یا ایمیلی برایتان می‌فرستد و از لینک حاوی ایمل وارد پیج می‌شوید. در هر دو صورت بعد از ورود باید سریعا شماره موبایل و ایمیل را اصلاح کنید.

اما اگر عکسی از خودتان در پیج نداشته باشید، باید دو نفر از دوستانتان را انتخاب کنید که احراز هویت شما را انجام دهند. درواقع اینستاگرام از آن‌ها می‌خواهد هویت شما را تایید کرده و بگویند که اکانت اینستاگرام متعلق به شما است.

بازگردانی پیج هک شده

در این مرحله اگر اینستاگرام تایید کند که اکانت برای شماست باید منتظر بمانید تا ایمیلی برای شما بفرستد و از لینک حاوی ایمیل وارد اکانت‌تان شوید. و مانند مراحله قبل باید فوری ایمیل و شماره تلفن خودتان را قرار دهید.

بازگردانی پیج زیر ۱۳ سال

اینستاگرام برای افراد زیر 13 سال ممنوع است و باید حتما به این سن رسیده باشید تا از آن استفاده کنید. اگر به هر دلیلی تاریخ تولد خود را اشتباه وارد کرده باشید، اینستگرام پیج شما را دیسیبل خواهد کرد. البته جای نگرانی نیست و می‌توانید با ارسال یک مدرک مثل پاسپورت، اکانت خود را برگردانید. برای این کار ابتدا باید وارد اینستاگرام شوید، اکنون با هشداری مواجه می‌شوید که می‌گوید اکانت شما به دلیل سن کم غیرفعال شده است.

دو گزینه log out و Appeal  پیش روی شما قرار دارد. با انتخاب گزینه Appeal به مرحله بعد بروید.

اکنون اسم، ایمیل، نام کاربری و عکس مدرک خود را بارگذاری کرده و صبر کنید تا اینستاگرام آن را بررسی کند.

و یا اینکه از طریق لینک زیر وارد شوید و ادامه دهید.

سایت بازگردانی پیج زیر 13سال اینستاگرام

بازگردانی پیج زیر 13سال

 

فرم را مطابق شکل پر می‌کنیم.

1- ابتدا در بخش Instagram Username، باید نام کاربری یا یوزرنیم پیچ اینستای خود را وارد کنید.

2- در بخش Full Name، نام کامل خود را بنویسید.

3- در قسمت Date of Birth، تاریخ تولد را به صورت میلادی وارد کنید. باید کمتر از 2009 باشد.

4- برای برگرداندن پیج اینستا زیر ۱۳ سال در قسمت Your ID، می‌بایست یک مدرک شناسایی معتبر از خودتان مثل پاسپورت را آپلود کنید (مدرک شناسایی باید به انگلیسی باشد مثل پاسپورت). عکس مدرک شناسایی که ارسال می‌کنید باید شامل چهره و تاریخ تولد شما باشد تا بتواند سن شما را تأیید کند. اینستاگرام توضیح می‌‍دهد که عکسی که برای ما ارسال می‌کنید، رمزگذاری شده و بصورت ایمن ذخیره می‌شود. شناسه شما در پروفایل شما، برای دوستان یا سایر افراد در اینستاگرام قابل مشاهده نخواهد بود و ۳۰ روز پس از ارسال حذف خواهد شد.

5- در قسمت آخر ایمیلتان را وارد می‌کنید و روی گزینه send کلیک کنید.

حال باید منتظر بمانید تا ایسنتاگرام اکانت شمارا بازگرداند.

ابتدا امیدواریم که هیچگاه اکانت اینستاگرام‌تان دیسیبل یا هک نشود. .ولی در صورت بروز مشکل می‌توانید از طریق آموزش کامل بازگردانی پیج اینستاگرام خودتان بصورت رایگان پیجتان را برگردانید. اگر هم بخواهید می‌توانید اینکار را به کارشناسان با تجربه ما بسپارد تا بدون دغدغه مشکل پیج شما را حل کنند.

   امیدواریم که آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال در مورد این مطلب دارید می‌توانید زیر همین مقاله بپرسید و یا برای دریافت مشاوره از کارشناسان با تجربه مشکلات کامپیوتری و موبایل از راه‌های زیر تماس بگیرید

شماره هوشمند کشوری: تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور بدون صفر و کد

 1461 907 909

تماس اعتباری: تماس با موبایل یا تلفن ثابت با 40 درصد تخفیف

خرید بسته تماس 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *