contact-us

شبکه هوشمند سراسری

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت
1461 907 909
  • در صورتی که برای رفع مشکلات کامپیوتری و موبایل خود احتیاج به مشاوره با کارشناس متخصص ما دارید از طریق تلفن ثابت با شماره هوشمند شرکت سیسبان به ازای هر دقیقه 8500 تومان تماس بگیرید.
contact-us (1)

سامانه اعتباری

امکان تماس با موبایل و تلفن ثابت
40 درصد ارزان‌تر
  • در صورتی که برای رفع مشکلات کامپیوتری و موبایل خود احتیاج به مشاوره با کارشناس متخصص ما دارید و امکان تماس با شماره هوشمند ندارید می‌توانید با خرید بسته تماس، 40درصد ارزان تر مکالمه کنید.
خدمات تلفنی

کمک تلفنی به مشکلات رایانه و موبایل

امروزه ابزارهای دیجیتال مانند رایانه، تبلت و موبایل جزی از زندگی همه ما شده است. برای کسانی که با سیستم های رایانه ای وموبایل سروکار دارند مواجه شدن با مشکلات کامپیوتری و موبایل وتبلت اجتناب ناپذیر است. این مشکلات رایانه ای و همچنین مشکلات موبایل از مسائل سخت افزاری تا مشکلات هنگام کار با یک برنامه خاص و یا شبکه های اجتماعی را شامل می گردد. در چنین شرایطی وجود یک متخصص که بتواند راهنمایی و کمک لازم جهت حل مشکلات کامپیوتری و یا مشکلات موبایل را به ما ارائه دهد ، بسیار مفید خواهد بود و خیلی اوقات ما می توانیم با یک راهنمایی و کمک مناسب مشکلات رایانه ای و موبایل خود را به سرعت حل کنیم.

سرویس پاسخگویی و کمک تلفنی به مشکلات رایانه ای و موبایل سیسبان با استفاده از کارشناسان متخصص تلاش کرده تا جای خالی یک مشاور و راهنما را هنگام مواجه مشکلات رایانه ای و موبایل برای شما پرکند. شما می توانید براحتی با یک تماس تلفنی با کارشناسان سیسبان مشکلات رایانه ای و موبایل خود را حل کنید، کارشناسان ما سعی می کنند تا بهترین راه حل را برای کمک به حل مشکل کامپیوتری یا موبایل شما معرفی کنند. اونها شمارو قدم به قدم راهنمایی و کمک می کنند تا خیلی راحت خودتون مشکل رایانه یا موبایل تون رو حل کنید.

ویژگی های سرویس کمک تلفنی به مشکلات رایانه و موبایل سیسبان

  1. ارزان ترین نرخ تعرفه بین خدمات دهندگان
  2. حل مشکلات رایانه ای شما بوسیله برنامه های ریموت از طریق اینترنت
  3. کارشناسان تخصصی و مجرب که همیشه درحال بروزرسانی اطلاعات هستند تا بهترین راه حل رو به شما معرفی کنند.

تلفن پاسخگویی به مشکلات رایانه و موبایل- تماس از تلفن ثابت > 9099071461