• Home »
  • آموزش »
  • 5 اپلیکیشن برتر ساخت گیف-GIF برای آیفون و اندروید

5 اپلیکیشن برتر ساخت گیف-GIF برای آیفون و اندروید

گیف ها (GIF) یا همان تصاویر متحرک به دلیل حجم کم و سرعت لود شدن بالا محبوبیت زیادی بین کاربران شبکه های اجتماعی پیدا کردند.ما به راحتی می توانیم انیمیشن(گیف-GIF) شخصی خود را با استفاده از اپلیکیشن های رایگان موجود برای اپل و اندروید بسازیم و آن را در شبکه های اجتماعی با دوستانمان به اشتراک بگذاریم.

در مقاله زیر به معرقی 5 اپلیکیشن برتر و محبوب ساخت گیف پرداختیم.

 

1 –  GIFY cam

 

 

GIFY cam یکی از محبوبترین اپلیکیشن های ساخت گیف-Gif است با کلی امکانات برای اصلاح و فیلتر عکس و ویدئو. شما می توانید از عکس های داخل برنامه و یا عکس های  گوشی خود و یا عکس هایی که همان لحظه با دوربین گوشی خود می گیرید، برای ساخت گیف-GIF استفاده کنید.
نقطه قوت این برنامه، فیلترهای فراوان و با مزه ای مثل عکس های مختلف بچه گربه های شیطونی است که می توان کلی گیف با آنها ساخت.

همچنبن از داخل همین برنامه می توانید  آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
این اپلیکیشن هم برای آیفون و هم اندروید در دسترس است.

 

2-  DSCO cam

 

 

با این اپ می توانید گیف های خاص بسازید. فیلترهای جذاب و با تم های جاسوسی این اپ شما را سرگرم خواهد کرد.

پس از ساختن GIF بصورت اتوماتیک در گالری شما ذخیره می شود.
این اپ تنها برای سیستم عامل IOS در دسترس است.

 

3-  Giffage

 

این اپ بیشتر روی گیف های فان متمرکز است.  دسته بندی های مختلف تصاویر و فیلترهای ساخت GIF، نقطه قوت این اپ است. همچنین به شما این امکان را می دهد که دسته بندی شخصی خود را نیز داشته باشید.

این اپ تنها برای سیستم عامل IOS در دسترس است

 

4- FotoRus

 

برنامه ای کاربردی و جذاب برای ایجاد تصاویر متحرک یا همان گیف-Gif که با آن قادر خواهید گیف های فوق العاده زیبا و حرفه ای را طراحی کنید.

دارا بودن اثرات متحرک بارانی ، برفی ، دید در شب و تیرانداز و تنظیمات فریم از ویژگی های این نرم افزار است.

این اپلیکیشن هم برای آیفون و هم اندروید در دسترس است.

 

5 –  Phhhoto

 

این اپ فیلترهای جالبی از همه نوع فانتزی، فان و … دارد، نقطه قوت این اپ این است که که این فیلترها مرتبا و در مناسب های مختلف آپدیت می شوند. این اپ تمرکز زیادی بر روی صورت و اجزای آن دارد.
این اپ هم برای آیفون و هم اندروید در دسترس است.

 

در این مقاله به معرفی 5 اپلیکیشن برتر ساخت گیف-GIF یا تصاویر متحرک پرداختیم. شما هم اگر با اپلیکیشن جالبی برای ساخت گیف-GIF کار کرده اید و یا نظری برای این مطلب دارید در زیر همین پست با ما در میان بگذارید.

همچنین شما می توانید هر گونه سوال راجع به این مطلب یا مطالب دیگر مربوط به رایانه،موبایل و تبلت دارید با کارشناسان پشتیبانی سیسبان تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید.