• Home »
  • آموزش »
  • معرفی و دانلود برنامه تغییر چهره FaceApp فیس اپ

معرفی و دانلود برنامه تغییر چهره FaceApp فیس اپ

در روزهای اخیر اپلیکیشن تغییر چهره FaceApp فیس اپ  تبدیل به یکی از محبوبترین برنامه ها میان کاربران شده است. این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی به شما این امکان را میدهد تا به طور تقریبی تغییرات چهره خود را در آینده و همچنین حالت های دیگر ببینید.

 

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی برنامه FaceApp بپردازیم. با سیسبان همراه باشید.

 

 

نحوه استفاده از برنامه FaceApp فیس اپ

نحوه کار با برنامه فیس اپ  FaceApp بسیار ساده است.بخاطر داشته باشید برای استفاده از این نرم افزار باید گوشی هوشمند شما به اینترنت متصل باشد. بعد از دانلود برنامه از اپ استور یا پلی استور شما می توانید از عکسی که خود برنامه فیس اپ از شما می کیرد استفاده کنید  و یا با کشیدن برنامه به بالا از عکس هایی که در گالری گوشی خود دارید استفاده کنید.

بعد از انتخاب عکس لازم است چند ثانیه صبر کنید تا عکس توسط برنامه پردازش شود. حال به منظور اعمال فیلتر یکی از گزینه‌های موجود را انتخاب کنید. به عنوان مثال با انتخاب گزینه Smile لبخند به چهره شما افزوده خواهد شد و با اعمال فیلترهای Old و Young می‌توانید چهره خود را پیرتر و جوان‌تر کنید.

 

از قابلیت های جالب و پرطرفدار برنامه فیس اپ FaceApp تبدیل چهره زنانه به مردانه و بالعکس است.  بدین منظور نیاز است تا افکت‌های Male  و یا Female را انتخاب نمایید.

اپلیکیشن فیس اپ (FaceApp) این امکان را به شما میدهد تا بتوانید 4 عکس خود را با افکت‌های مختلف در کنار هم قرار دهید. برای اینکار باید گزینه گزینه Collage را لمس نمایید. پس از لمس این گزینه تصویر اصلی شما در گوشه بالا و سمت چپ صفحه نمایان می‌شود. در نهایت به منظور اضافه کردن تصاویر با افکت‌های مختلف آیکون به شکل به علاوه را لمس کرده سپس فیلتر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در نهایت می توانید بعد از ساختن چهره های مورد نظر خود تصویر خود را از طریق آیکون‌های موجود در قسمت انتهایی صفحه در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. همچنینبرای ذخیره تصویر، آیکون فلش به سمت پایین در گوشه پایین و سمت راست صفحه را لمس نمایید. بدین ترتیب تصویر مورد نظر در پوشه‌ای با عنوان FaceApp در گالری گوشی ذخیره خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن FaceApp فیس اپ

 

دانلود اپلیکیشن فیس اپ FaceApp  برای اندروید

دانلود اپلیکیشن فیس اپFaceApp یرای آیفون

در این مقاله به بررسی برنامه FaceApp فیس اپ پرداختیم. امیدواریم که آموزش کامل بوده باشد.شما می توانید با نصب اپلیکیشن FaceApp فیس اپ و استفاده از افکت‌های این برنامه چهره خود را به آسانی ویرایش کنند. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان بخش پشتیبانی سیسبان کمک بخواهید.