حذف اکانت تلگرام

طریقه حذف حساب یا به اصطلاح دیلیت اکانت تلگرام :

همانطور که می دانید اپلیکیشن تلگرام  یکی از پر مخاطبترین اپلیکیشن های چت، در ایران می باشد.

این اپلیکیشن یکی از ابزار های مفید برای بسیاری از افراد از جمله شرکت ها و سازمانها و همچنین به یک رسانه مستقل تبدیل شده است.
یکی از مشکلاتی که خیلی از مخاطبان این اپلیکیشن جذاب دارند حذف اکانت تلگرام می باشد.

روش حذف اکانت تلگرام :

1- برای حذف اکانت تلگرام خود نیاز به دسترسی به برنامه تلگرام در گوشی خود و اکانت تلگرام می باشد، نکته ای که قابل ذکر است، نمیتوانید از طریق برنامه تلگرام اکانت خود را حذف کنید و حتما لازم است از طریق مرورگر وارد لینک زیر شوید.

لینک دیلیت اکانت تلگرام

سپس در کادر Your Phone Number شماره تلفن تلگرام خود را وارد نمایید.دقت داشته باشید شماره تلفن بهمراه +98 در ابتدای شماره موبایل لازم می باشد.(مانند تصویر زیر)

TEL-DEL-ACC

2- پس از وارد کردن شماره و انتخاب گزینه NEXT ،یک کد برای تلگرام شما ارسال می شود(مانند تصویر زیر) کد ارسال شده را یاداشت کنید.

TEL-DEL-ACC1

3- در این مرحله شما باید کدی که برای شما در تلگرام ارسال شده را در کادر PASSWORD وارد نمایید و بر روی SIGN IN کلیک کنید.(مانند تصویر زیر)

TEL-DEL-ACC2

4- پس از وارد کردن کد وارد مرحله بعد می شویم، در این مرحله تلگرام دلیل حذف اکانت و ترک تگرام را از شما سوال میکند البته جواب دادن به این سوال اختیاری می باشد.پس با انتخاب DONE به مرحله بعد می رویم.

TEL-DEL-ACC3

5- این مرحله که مرحله پایانی میباشد از شما سوال میشود “آیا قصد حذف اکانت تلگرام خود را دارید؟” با انتخاب کادر قرمز رنگ YES, DELETE MY ACCOUNT اکانت شما حذف شده و کار تمام است.

TEL-DEL-ACC4

6- در صورتی که تمام مراحل را طبق این آموزش پیش رفته باشد یک پیام سبز رنگ به نشانه موفقیت آمیز بودن فرایند دیلت اکانت برای شما نمایش داده می شود.مانند تصویر زیر

TEL-DEL-ACC5

پس از حذف حساب خود، صفحه تلگرام شما برای افرادی که پیش از این در تلگرام با شما در تماس بوده اند مانند تصویر زیر نمایش داده خواهد شد.

TEL-DEL-ACC6

نکته:

توجه داشته باشید با حذف حساب تلگرام خود نمیتوانید از ریپورت خارج شوید.

حذف اکانت تلگرام فارسی، موبوگرام و… هیچ تفاوتی با تلگرام اصلی ندارد و برای تمام آنها باید مراحل بالا انجام شود.

قابل ذکر است تنها 3 مرتبه قادر به دلیت اکانت تلگرام بر روی یک شماره میباشید و بعد از سومین مرتبه شماره شما بلاک شده و دیگر قادر به فعال کردن و ساخت اکانت بر روی آن شماره نمی باشید.

امیدوارم با انجام این آموزش مشکل حذف اکانت تلگرام شما حل شود.

 

 

پست های مرتبط:

ویژگی های اپدیت تلگرام نسخه 4.5

آموزش فعال سازی و امکانات تماس صوتی تلگرام