ویژگی های اپدیت تلگرام نسخه 4.5

– لحظاتی قبل تلگرام نسخه جدیدی از این نرم افزار پیام رسان محبوب خود را در هردو سیستم عامل اندروید و ios  منتشر کرد ! در ادامه به معرفی و بررسی قابلیت های جدید و کاربردی که با بروزرسانی این نرم افزار به نسخه قدیمی آن اضافه میشود میپردازیم !

 

اپدیت تلگرام نسخه ۴.۵ | امکان ارسال همزمان چند عکس و شماره گذاری

 

 

– تا قبل از بروزرسانی نسخه ۴.۵ تلگرام شما در هنگام ارسال چند تصویر قادر به دیدن اینکه کدام تصویر زودتر از همه و کدام بعد از آن ارسال شود را نداشتید و این مشکلی کوچک اما تاثیر گذار بود که تلگرام در نسخه ۴.۵ از این نرم افزار محبوب اقدام به رفع این مشکل کرده است بطوریکه شما هنگام   ارسال تصاویر بعد از انتخاب کردن عکس دوم شماره گذاری در سمت راست بالای عکس به رنگ سبز رنگ را مشاهده میکنید که ترتیب ارسال تصاویر است   و به دلخواه قابل تغییر است و نکته جدید دیگر این است که پس از انتخاب چند تصویر و اراسال آن , تصاویر مانند یک آلبوم از عکس ها قابل مشاهده میباشد.

 

 

 

اپدیت تلگرام نسخه ۴.۵ |امکان سنجاق کردن پیام در کانال

 

 

– در نسخه های پیشین این قابلیت در گروه ها ممکن بود و مدیران گروه ها از آن استفاده بسیار میکردند و حالا قابلیت سنجاق کردن پیام در بالای صفحه گفتگو در کانال ها ممکن شده است و مدیران میتوانند از آن استفاده کنند !

 

اپدیت تلگرام نسخه ۴.۵ | نمایش متفاوت تصاویر گروهی و پروفایل

 

 

– علاوه بر تصویر پروفایل مخاطب , هنگام مشاهده تصاویر موجود در یک آلبوم دیگر تصاویر همان آلبوم هم بصورت کوچکتر و ردیفی در زیر تصویر قابل مشاهده میباشند

 

اپدیت تلگرام نسخه ۴.۵ |قسمت پیام های ذخیره شده

– قابلیت جدید اضافه شده میانبری بنام saved messages یا پیام های ذخیره شده است که جایگزین جدید قابلیت قدیمی گفتگو با خودتان یا chat with your self شده است که در آن امکان ذخیره تمام فایل های نوشتاری و مولتی مدیا وجود دارد و راه سریع تری نسبت به قابلیت قبلی میباشد چرا که شما هرگاه خواستار forward یا انتقال هر فایلی باشید اولین گزینه موجود گزینه saved messages میباشد .

 

 

اپدیت تلگرام نسخه ۴.۵ |ظاهر جدید تنظیمات برای آی‌اواس و آیفون x

 

– تغیيرات پایانی بیشتر مخصوص کاربران شرکت موفق اپل میباشد بطوریکه ظاهر جدید منو تنظیمات کاملا متفاوت از نسخه پیشین میباشد و همچنین تلگرام نسخه ۴.۵ کاملا با ایفون جدید یعنی ایفون x سازگاری کامل دارد !