آموزش حذف اکانت تلگرام – Delete Telegram Account

Telegramتلگرام قدرتمندترین و محبوبترین پیام رسان بین کاربران می باشد. از ویژگی های مهم این مسنحر می توان به سرعت و امنیت آن اشاره کرد. اما در صورتی که تصمیم بگیرید به هر دلیل حساب کاربری خود را در تلگرام حذف کنید باید بدانید که گزینه حذف حساب کاربری به صورت پیش‌فرض در مسنجر تلگرام وجود ندارد و برای حذف حساب کاربری خود از تلگرام یا همان حذف اکانت تلگرام، باید ابتدا وارد سایت تلگرام شده و از طریق وب سایت اقدام به حذف حساب کاربری (اکانت) تلگرام خود کنید. با سیسبان همراه باشید با آموزش تصویری حذف اکانت تلکرام یا همان Delete Telegram Account.

 

آموزش حذف اکانت تلگرام

برای حذف اکانت تلگرام ابتدا لینک زیر را باز کنید:

Delete Telegram Account

 

 

در این صفحه برای حذف اکانت تلگرام، شماره موبایل خود را وارد نمایید. (۹۸+ را به‌جای صفر اول وارد کنید) و روی Next کلیک کنید.

 

 

حالا پیامی به تلگرام شما فرستاده می‌شود که حاوی یک پسورد برای حذف اکانت تلگرام شما می‌باشد.

 

 

اکنون کافیست پسوردی را که دریافت کرده‌اید، در قسمت Password وارد کرده و روی Sign in کلیک نمایید

 

 

اکنون به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که در آن علت حذف اکانت تلگرام از شما پرسیده می‌شود. در بخش Why are you leaving عبارت I don’t use Telegram sometimes را وارد کرده و روی گزینه Done کلیک نمایید.

 

 

در این مرحله یک سوال برای تایید حذف اکانت تلگرام از شما پرسیده می‌شود که باید گزینه: Yes, delete my account را انتخاب کنید.

 

 

با دیدن این پیام اکانت و سابقه فعالیت شما در تلگرام به طور کامل حذف شده است. به همین راحتی شما حذف اکانت تلگرام را با موفقیت انجام دادید.

 

 

در این مقاله به آموزش حذف اکانت تلگرام پرداختیم امیدواریم که مفید بوده باشد. چنانچه در رابطه با این موضوع نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید با کارشناسان سیسبان تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.